Kokapen hurbila
Finca agrícola 3 ha-ko venda egiteko Grado, Asturias-n
RUSTIKOA
|
NEKAZARITZA
3 ha | Asturias
102.000 EUR
-6%
107.642 USD
Deskribapena
¡¡¡PRODUCTO EXCLUSIVO! PARCELA DE 3 HECTAREAS CON MANZANOS EN PLENA PRODUCCION PARA SU MAXIMA RENTABILIDAD. MANZANOS EN SUS PRIMEROS ANOS DE PRODUCCION. ACCESO RODADO PARA TODO TIPO DE VEHICULOS INCLUIDO CAMIONES, TRACTORES, ETC. LA PARCELA DISPONE DE AGUA PROPIA CON POZOS CASETA DE APEROS CON 39M2 DE SUPERFICIE. LA PARCELA TIENE PLANTADOS 1200 MANZANOS TODOS CON DENOMINACION DE ORIGEN. A 8KM DEL CENTRO DE GRADO. CONSULTENOS PARA AMPLIAR INFORMACION.
Finantzaketa behar duzu?
Bultzatu zure nekazaritza, abeltzaintza edo baso ustiapena Cocampo-rekin.
Kokapena
Pribatutasun arrazoiengatik, iragarleak ez du kokapena adierazi; hala ere, informazio gehiago lortzeko harekin harremanetan jar zaitezke.
Mapa hautatu
Balorazioa/tasazioa behar duzu?
Cocampo-n balorazio zerbitzu profesionalak eskaintzen ditugu, fincaren mota bakoitzera egokituak.
Finca agrícola 3 ha-ko venda egiteko Grado, Asturias-n
RUSTIKOA
|
NEKAZARITZA
3 ha | Asturias
102.000 EUR
-6%
107.642 USD
Finantzaketa behar duzu?
Balorazioa/tasazioa behar duzu?
Antzeko propietateak
Hona hemen zure bilaketarekin antzekotasuna duten propietate batzuk
Aukerak